Përdoruesi diskutim:Zsoni

Nga Wiktionary
Jump to navigation Jump to search

Pershendetje, Po shoh se e ke punuar nje pamje tjeter (me te bukur) per faqen kryesore tek Wikifjalori. Une kam te drejte sysop (jam administratore e faqes) edhe mund ta ndryshoj faqen me pamjen qe ti ke bere. Nese e ke perfunduar atehere me lajmro dhe une e beje ndryshimin. Pergezime, ke bere pune te mire. Zeke 28 Nëntor 2010 20:12 (UTC)