njeri

Nga Wiktionary
Jump to navigation Jump to search

PERSHENDETJE SI ZAKONISHT

E KENI MENDUAR SI ESHTE DASHURIA APO KUR DIKUSHT NE LENDON DHE TE TRADHETON ME DIKE TE AFERT


KJO ESHTE HISTORIA IME

KUR U NJOHA ME NJE VAJZ ISHTE E BUKUR DHE QUHET ALEKSA AJO ME PELQENTE SHUMMM POR VELLAI IM HYRI MES NESH DHE KESHTU NE U NDAM 😭

Shqip[redaktoni]

Emër[redaktoni]

m.fj.u.

  1. është?
  2. njeri.
  3. afërm.
  • armiqve.
  • përgjigju!
  • PARA,~JA.