Stampa:Faqja Kryesore/Mirë se vini

Nga Wiktionary
Jump to navigation Jump to search

Mirësevini tek WikiFjalori,
një projekt vullnetar i përbashkët për të krijuar një fjalor të lirë shumëgjuhësh, me përkufizime, prejardhje etimologjike, shqiptime, dhe shembuj përdorimi. WikiFjalori është shoqëruesi leksik i enciklopedisë së hapur Wikipedia. Fjalori në shqip është i sapo filluar dhe ju inkurajojmë të krijoni artikuj të rinj.