Kategoria:Matematikës

Nga Wiktionary
Jump to navigation Jump to search

unë di se fjalia ështe grumbll fjalësh ku në të shkruar fillon me shkrojne të madhe dhe mbaron me pik me pikpytje me pikquditse nga niher me tri pika

Artikuj në kategorinë "Matematikës"

Kjo kategori ka 5 faqe nga gjithsej 5.