Diskutim:Shkronja zh

Nga Wiktionary
Shko tek: lundrim, kërko

Shiko dhe w:sq:Wikipedia:Projekti Fjalori/Zh--Hipi Zhdripi 14 Shtator 2006 02:57 (UTC)