Dallime mes rishikimeve të "shah"

Jump to navigation Jump to search
41 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Krijoi faqen me "'''SHAH''' I m. *1. Lojë me prejardhje nga vendet e Lindjes, që luhet ndërmjet dy vetave në një dërrasë të ndarë në gjashtëdhjetë e katër katrorë të vegjël dhe m...")
 
No edit summary
*2. Shtang. Mbeti shah.
*3. fig. Vetëm, pa njeri, shkretë.
 
[[Kategoria:Me sh]]
[[Kategoria:Shqip]]
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve