Wikipedia

Nga Wiktionary
Shko tek: lundrim, kërko

Na iku stina e vjeshtes dhe ia la rendin vllaut te saj i cili quhet "DIMRI". Dimri esht stina e me bukur nga te gjitha stinet,ka nje pamje te bardhe si qumeshti,bie debora fjolla fjolla,ben shum ftohte,ka ngrica,dhe shum bukur i zbukurojn qytetet ,bredhat me zbukurime me dhurata shum te mira,per ne femijet esht stina me e mir sepse luajm me topa bore,shetisim me prinderit kenaqemi shum ne stinen e dimrit ditet shkurtohen ndersa natet zgjaten❤UN:ALEJNA JAKUPI...e shkruajta kete..jam 11 vjeqare kl 7 mesoj ne shkollen IMRI ELEZI jetoj ne SHKUP ne Dizhon...BESOJ SE JU PELQEU..keni me marr 5-qe nhartim haha😂😘