Dallime mes rishikimeve të "shah"

Jump to navigation Jump to search
1.195 bytes added ,  7 vjet më parë
Krijoi faqen me "'''SHAH''' I m. *1. Lojë me prejardhje nga vendet e Lindjes, që luhet ndërmjet dy vetave në një dërrasë të ndarë në gjashtëdhjetë e katër katrorë të vegjël dhe m..."
(Krijoi faqen me "'''SHAH''' I m. *1. Lojë me prejardhje nga vendet e Lindjes, që luhet ndërmjet dy vetave në një dërrasë të ndarë në gjashtëdhjetë e katër katrorë të vegjël dhe m...")
(Pa ndryshime)
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve