Skeda:Wikispecies-logo.png

Nga Wiktionary
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(913 × 1.070 pixela, madhësia e skedës: 138 KB, tipi MIME: image/png)

Kjo skedë është nga Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projektet e tjera. Përshkrimi në faqen përshkruese të skedës është treguar më poshtë.

Concept design by Jeremykemp

The Wikispecies logo, created by Zephram Stark, based on a concept design by Jeremykemp. This is a transparent version of Image:Wikispecies-logo.jpg; the transparency was done by User:っ.

See Image:Wikispecies-logo-en.png for a version with English text below.


Trademarked
™ Wikimedia Foundation, Inc.
This file is (or includes) one of the official logos or designs used by the Wikimedia Foundation or by one of its projects. Use of the Wikimedia logos and trademarks is subject to the Wikimedia trademark policy and visual identity guidelines, and may require permission.

This tag does not indicate the copyright status of the attached work. A normal copyright tag is still required. See Commons:Licensing for more information. 


Alemannisch | বাংলা | Беларуская (тарашкевіца)‎ | čeština | Deutsch | English | español | euskara | فارسی | français | galego | עברית | हिन्दी | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | മലയാളം | Bahasa Melayu | नेपाली | Nederlands | polski | پښتو | português | sicilianu | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Wikimedia-logo black.svg
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Atributim: Wikimedia Foundation
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraThumbnailDimensionetPërdoruesiKoment
e tanishme18 gusht 2013 19:17Thumbnail për versionin duke filluar nga 18 gusht 2013 19:17913 × 1.070 (138 KB)Ebrahimfrom new bug fixed rendered version and optimzed, per talk page
15 gusht 2013 16:36Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 gusht 2013 16:36913 × 1.070 (137 KB)EbrahimUpdate from File:Wikispecies-logo.svg and optimized using OptiPNG
26 dhjetor 2005 22:15Thumbnail për versionin duke filluar nga 26 dhjetor 2005 22:15941 × 1.103 (136 KB)Dbenbenncopy of Image:Wikispecies-logo.jpg, made transparent by User:っ
20 qershor 2005 00:43Thumbnail për versionin duke filluar nga 20 qershor 2005 00:43126 × 115 (5 KB)Dbenbennsynchronized with Image:Wikispecies-logo-en.png: cropped at 126x115+0+0
6 qershor 2005 14:04Thumbnail për versionin duke filluar nga 6 qershor 2005 14:04135 × 119 (15 KB)Schaengel89~commonswikiversion with text: Image:Wikispecies-logo-en.png
12 nëntor 2004 22:35Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 nëntor 2004 22:35135 × 155 (8 KB)Ausir

Asnjë faqe nuk lidhet tek kjo skedë.

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.