Skeda:Wikipedia-logo.png

Nga Wiktionary
Jump to navigation Jump to search

Wikipedia-logo.png(200 × 200 pixela, madhësia e skedës: 38 KB, tipi MIME: image/png)

Kjo skedë është nga Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projektet e tjera. Përshkrimi në faqen përshkruese të skedës është treguar më poshtë.

Përmbledhje

Përshkrimi

Wikipedia logo, square, no text

Data
Burimi based on the first version of the Wikipedia logo, by Nohat.
Autori version 1 by Nohat (concept by Paullusmagnus);
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
Creative Commons license
Creative Commons Attribution Creative Commons Share Alike
If this file is eligible for relicensing, it may also be used under the Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 license.

The relicensing status of this image needs to be manually reviewed by an experienced user. You can help.

беларуская (тарашкевіца)‎ | English | français | magyar | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | മലയാളം | sicilianu | українська | +/−

Licensing update unknown
Trademarked
™ Wikimedia Foundation, Inc.
This file is (or includes) one of the official logos or designs used by the Wikimedia Foundation or by one of its projects. Use of the Wikimedia logos and trademarks is subject to the Wikimedia trademark policy and visual identity guidelines, and may require permission.

This tag does not indicate the copyright status of the attached work. A normal copyright tag is still required. See Commons:Licensing for more information. 


Alemannisch | বাংলা | Беларуская (тарашкевіца)‎ | čeština | Deutsch | English | español | euskara | فارسی | français | galego | עברית | हिन्दी | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | മലയാളം | Bahasa Melayu | नेपाली | Nederlands | polski | پښتو | português | sicilianu | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Wikimedia-logo black.svg


Notice This image is used on the portal page at www.wikipedia.org. This use does not show up in the "File usage" sections below.

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraThumbnailDimensionetPërdoruesiKoment
e tanishme17 gusht 2014 19:42Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 gusht 2014 19:42200 × 200 (38 KB)INeverCryuploading losslessly compressed version per edit request on talk page
26 maj 2010 15:56Thumbnail për versionin duke filluar nga 26 maj 2010 15:56200 × 200 (44 KB)BastiqueFixed strange error involving Arabic character
20 maj 2010 22:13Thumbnail për versionin duke filluar nga 20 maj 2010 22:13200 × 200 (42 KB)Cary Bass24 bit version
20 maj 2010 21:52Thumbnail për versionin duke filluar nga 20 maj 2010 21:52200 × 200 (19 KB)Cary BassWikipedia logo 2.0.
20 nëntor 2009 13:58Thumbnail për versionin duke filluar nga 20 nëntor 2009 13:581.058 × 1.058 (194 KB)Abigorper talk
17 dhjetor 2008 04:49Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 dhjetor 2008 04:491.058 × 1.058 (271 KB)Mike.lifeguardcompressed
15 gusht 2007 18:36Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 gusht 2007 18:361.058 × 1.058 (288 KB)Richielosslessly compressed to 60% size (User:JeffyP asked me to upload this new version for him, as the image is protected)
15 qershor 2005 14:56Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 qershor 2005 14:561.058 × 1.058 (478 KB)Richiehigher resolution (from User:Schaengel89)
22 maj 2005 17:37Thumbnail për versionin duke filluar nga 22 maj 2005 17:37135 × 135 (12 KB)Schaengel89~commonswikiWikipedia logo, version 135px square, no text *Wikipedia logo by Nohat (concept by Paullusmagnus); compare Wikipedia {{CopyrightByWikimedia}}

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.