Skeda:Wikibooks-logo.svg

Nga Wiktionary
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 300 × 300 pixel, madhësia e skedës: 5 KB)

Kjo skedë është nga Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projektet e tjera. Përshkrimi në faqen përshkruese të skedës është treguar më poshtë.

Cascade-protection-shackle-double-chain-link.svg This image is protected because it is included on Commons’ Main Page, which is protected with the “cascading” option enabled.
Images on the main page are occasionally protected due to their high visibility. Please discuss any necessary changes on the discussion page.
Përshkrimi

Wikibooks logo; Favicon is Wikibooks-logo.svg

Data
Burimi E bërë vet
Autori User:Bastique, User:Ramac et al.
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Trademarked
™ Wikimedia Foundation, Inc.
This file is (or includes) one of the official logos or designs used by the Wikimedia Foundation or by one of its projects. Use of the Wikimedia logos and trademarks is subject to the Wikimedia trademark policy and visual identity guidelines, and may require permission.

This tag does not indicate the copyright status of the attached work. A normal copyright tag is still required. See Commons:Licensing for more information. 


Alemannisch | বাংলা | Беларуская (тарашкевіца)‎ | čeština | Deutsch | English | español | euskara | فارسی | français | galego | עברית | हिन्दी | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | മലയാളം | Bahasa Melayu | नेपाली | Nederlands | polski | پښتو | português | sicilianu | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Wikimedia-logo black.svg
Versione tjera

Wikibooks#Logos

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraThumbnailDimensionetPërdoruesiKoment
e tanishme15 janar 2009 17:51Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 janar 2009 17:51300 × 300 (5 KB)Mike.lifeguardupdate per http://meta.wikimedia.org/w/index.php?oldid=1344022
26 dhjetor 2005 23:34Thumbnail për versionin duke filluar nga 26 dhjetor 2005 23:34300 × 300 (42 KB)Rei-arturThe Wikibooks logo. {{user:Rei-artur/by}} {{CopyrightByWikimedia}}
26 dhjetor 2005 23:28Thumbnail për versionin duke filluar nga 26 dhjetor 2005 23:28200 × 200 (50 KB)Rei-arturThe Wikibooks logo. {{user:Rei-artur/by}} {{CopyrightByWikimedia}}
25 dhjetor 2005 18:45Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 dhjetor 2005 18:45300 × 300 (47 KB)Rei-arturThe Wikibooks logo. {{user:Rei-artur/by}} {{CopyrightByWikimedia}}
24 dhjetor 2005 01:46Thumbnail për versionin duke filluar nga 24 dhjetor 2005 01:46300 × 300 (47 KB)Rei-arturThe Wikibooks logo. {{CopyrightByWikimedia}}

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata