Diskutim:Pranvera

Nga Wiktionary
Jump to navigation Jump to search

nje nat pranvereje[redaktoni]

nje nat isha duke fjetur ne krevatin tim .dhe ne mengjes u ndriqua dhoma ime me dhe ma nxorri gjumin guptova se ishte pranvera .por sisha edhe aq i sigurt kur u kdhjella pakasa morra veshë se ishin rrezet e para te pranveres dhe natyrisht ishte edhe 21marsi . dhe une unë u gëzova pa mas dhe menjeher shkova dhe i thirra shoket e mi te dalim tëlozim me top dhe natyrisht tju gëzojmë stines.